Login
You are in: Home > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 12/11/2019 Click to enlarge

501 Masters Sbg. B 1

08:00:00  08:00:00
Local Team   All 4 One   CAFE WHY NOT V-001, Salzburg

VS

Visitor Team   Carajo Boys   CESTLAVIE-003, Salzburg)

HappyGame Champions

08:00:00  08:00:00
Local Team   DSV Darting Aces   DARTING ACES_6-06, Oberösterreich

VS

Visitor Team   Spielwerk 1   SPIELWERKENNS_03-001, Oberösterreich)

1. WNL-Liga Di 1

19:00:00  19:00:00
Local Team   Crazy Kings   PAPALA-PUB_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Team Papala-Pub 1   PAPALA-PUB_03-003, Nordrhein-westfalen)
19:00:00  19:00:00
Local Team   Team Papala-Pub   PAPALA-PUB_05-005, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Dartritter   RITTERKRUG_01-001, Nordrhein-westfalen)
19:00:00  19:00:00
Local Team   Team Wick   WICKUELER ECK_02-001, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Radikalteam Duisburg   NEUDORFER TREFF-001, Nordrhein-westfalen)
19:00:00  19:00:00
Local Team   Team Papala-Pub 2   PAPALA-PUB_01-001, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Team Dinslaken 1   GASTST.Z.KRUG_04-001, Nordrhein-westfalen)
19:00:00  19:00:00
Local Team   Sandys Ouzo Bande   SANDY´S ECK_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Dc Fässle   FäSSLE_01-001, Baden-württemberg)

Championsquali 1

20:00:00  20:00:00
Local Team   Just For Fun   MARCELS DARTK_05-001, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   DC Schienfatt   SCHIENFATT_03-001, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   The Crazy Ones   E-DARTSPORTARENA-001, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   TEAM 180-2   TEAM 180_02-001, Sachsen-anhalt)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Kathys Seven   DORFSCHENKE-001, Saarland

VS

Visitor Team   Bierinsel   BIERINSEL_03-001, Berlin)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Die Pfeffis   DIE HüTT_02-001, Hessen

VS

Visitor Team   Fehntjer Fighters   PADDYS_02-001, Niedersachsen)

Championsquali 2

20:00:00  20:00:00
Local Team   DC Kiwi 2   BISTRO KIWI_02-001, Saarland

VS

Visitor Team   1.DartclubHildesheim   1.DCHILDESHEIM_1-001, Niedersachsen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Libero two   SPORTSBLIBERO_01-001, Berlin

VS

Visitor Team   Team Hazienda   PUB HAZIENDA-001, Rheinland-pfalz)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Low Level   CHECK IN_06-001, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Lucky Laternchen   LATERNCHEN_02-001, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Speeddarter   SCHN.SCHNACK_01-001, Bremen

VS

Visitor Team   Die Banausen   RED LION_02-001, Berlin)

Online HØST A

12:00:00  12:00:00
Local Team   Moss Angels   MEYER CAFÉ 2-002, Østfold

VS

Visitor Team   Plankebyen   HAVNELAGERET-001, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Local Team   Fredrikshald Light   KONGENS BRYGGE-001, Østfold

VS

Visitor Team   Oslo DT   GALGEBERG CORNER-001, Oslo)
12:00:00  12:00:00
Local Team   WO - ikke kamp   RISVOLLAN 2-001, Sør-trøndelag

VS

Visitor Team   Tivoli 1   MEYER-003, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Local Team   Oslo DT   GALGEBERG CORNER-001, Oslo

VS

Visitor Team   Trang fødsel   HAVNELAGERET-001, Østfold)

TDS. Equipas Grupo A

19:00:00  19:00:00
Local Team   ProTeam Sandim   SANDIM-001, Braga

VS

Visitor Team   Team Pirolito   PIROLITO-01, Braga)
19:00:00  19:00:00
Local Team   Repus Bock 104   CONVíVIO 1@4-001, Aveiro

VS

Visitor Team   Friends Team   PACíFICO-001, Braga)

2ª CAT. GRUPO B

22:00:00  22:00:00
Local Team   GRELHADOS   OS GRELHADOS-001, Setúbal

VS

Visitor Team   PDMC-PS/EDITION 2000   PDMC-PS-001, Setúbal)

4º CAT. GRUPO B

22:30:00  22:30:00
Local Team   CEBOLA STAND BY   .CEBOLA NETCAFFÉ-001, Leiria

VS

Visitor Team   MHIA TEAM   MHIA CAFFÉ-001, Leiria)

UNITED LEAGUE G-15

21:00:00  21:00:00
Local Team   VOER KAFE   VOER KAFE-006, Málaga

VS

Visitor Team   WILLIAM'S   WILIAM'S TAVERN-001, Girona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DARTS CAFE ATLANTIDA   CAFE ATLANTIDA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   EL HOLANDES   HOLANDES NUEVO-001, Córdoba)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS COLIBRISTAS   TOWER-001, Tarragona

VS

Visitor Team   CALA SUELTOS   LA CALA-007, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   ESQUIROL   ESQUIROL-001, Lleida

VS

Visitor Team   CALA AVENGERS   LA CALA-006, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-14

21:00:00  21:00:00
Local Team   ROLEN'S LINARES   ROLEN'S-001, Jaén

VS

Visitor Team   PLACIDOS DOMINGOS   CASA DOMINGO-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS UYYSS DEL GATO   EL GATO GOLOSO-001, Las palmas

VS

Visitor Team   TEAM INDICA   LA CALA-003, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   YAROAN 3   YAROAN 1-001, Huelva

VS

Visitor Team   SALA ALEX   SALA ALEX 2-002, Málaga)

UNITED LEAGUE G-8

20:00:00  20:00:00
Local Team   GUARAPO 2   GUARAPO 1-001, Las palmas

VS

Visitor Team   CUENCACHITOS DRINK   CACHITO-001, Cuenca)

UNITED LEAGUE G-6

21:00:00  21:00:00
Local Team   CANDILEJAS SOUL   CANDILEJAS-002, Málaga

VS

Visitor Team   BLACK DRAGON   MING-001, Girona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TEAM PARDO 2   BAR PARDO-001, Barcelona

VS

Visitor Team   CALA SPARTANS   LA CALA-004, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS TIFOSIS   CAFE TIFFANY'S-001, Murcia

VS

Visitor Team   LOS DESARMADOS   PUB AMANECER-001, Almería)
21:00:00  21:00:00
Local Team   BLACK HORSE   LOS CORUCHOS-001, Cuenca

VS

Visitor Team   RIERA-A   BAR RIERA -003, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TROPECIENTO   EL TROPEZON-001, Barcelona

VS

Visitor Team   GORDITOS DEL RICKY   BAR RICKY 1-001, Huelva)

UNITED LEAGUE G-3

21:00:00  21:00:00
Local Team   TONY'S TEAM   BAR TONY'S-001, Girona

VS

Visitor Team   OPEN DARTS   OPEN CAFE-001, Córdoba)
21:00:00  21:00:00
Local Team   ESPASITO   ALDER-001, Araba

VS

Visitor Team   GAUDI   GAUDI BCN-01, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   THE BOX   ORIGEN CAFE BAR-001, Sevilla

VS

Visitor Team   LA MOSKA TEAM   CAFE LEYENDA-001, Cádiz)
21:00:00  21:00:00
Local Team   OBD DARTS   OPEN CAFE-002, Córdoba

VS

Visitor Team   BIR BAR   BIR BAR-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DARDEO JONES   R. TITO MODE-001, Tarragona

VS

Visitor Team   WIIRI WIRI PEOPLE   LA TASCA-001, Las palmas)

LIGA ON-LINE MA-A

20:00:00  20:00:00
Local Team   N.C.PARK JOSE   N.C.PARK 1-001, Barcelona

VS

Visitor Team   LA TERRAZA PEMAN   BAR LA TERRAZA -001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   N.C.PARK TETE   N.C.PARK 3-003, Barcelona

VS

Visitor Team   DESCANSO   DESCANSO)
20:00:00  20:00:00
Local Team   AFV CHANEL   AFV 2-001, Barcelona

VS

Visitor Team   M.AMISTAD OSKILLA   MESON LA AMISTAD-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   MAURINA VANE   CAMPO MAURINA 2-001, Barcelona

VS

Visitor Team   VANDALIA NIKA   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   P.BETICA IVANSIN   PEÑA BETICA 1-001, Barcelona

VS

Visitor Team   ADRA TUMA   BAR ADRA-01, Barcelona)

LIGA ON-LINE MA-B

20:00:00  20:00:00
Local Team   N.CENTRAL JMT   N.C.PARK 2-002, Barcelona

VS

Visitor Team   DESCANSO   DESCANSO)
20:00:00  20:00:00
Local Team   BARBACOA PARIS   BAR BARBACOA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   CARAVACA GERO   BAR CARAVACA-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   TAPAS 59 HELENA   BAR TAPAS 59-001, Barcelona

VS

Visitor Team   BONANZA TAY   BONANZA COFFEE-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   ESCORIAL BUSI   BAR NOU ESCORIAL-001, Barcelona

VS

Visitor Team   P.BETICA YUYU   PEÑA BETICA-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   GOLDEN BONA ELENA   BAR GOLDEN BONA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   VALIRA GROJITO   BAR VALIRA, Barcelona)

G-5 LIGA 501 BURGOS

08:00:00  08:00:00
Local Team   LOS WILLY`S   IDEAL-001, Burgos

VS

Visitor Team   LOS DE LA JUVE   IDEAL-01, Burgos)

UNITED LEAGUE G-1

21:00:00  21:00:00
Local Team   DARTSZONE TOP   LA CALA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   `SPIEKE 1   'T SPIEKE_04-001, Antwerpen)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LA VICTOIRE   LA VICTOIRE-001, Vlaams-brabant

VS

Visitor Team   TOWER RANGERS   TOWER-001, Tarragona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   VIENA   GOYO-001, Cuenca

VS

Visitor Team   SALAMIS DEL YAROAN   YAROAN 2-002, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TRAGA DARTS   TRAGA TRAGA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   DOBLE 12   MONKEY -002, Cuenca)
21:00:00  21:00:00
Local Team   C.S.I.CALIFORNIA   CALIFORNIA 3-001, Burgos

VS

Visitor Team   DE MERX   DE MERX-001, Noord-brabant)

TERCERA TERUEL MAR

21:00:00  21:00:00
Local Team   TORPEDO VA   DISCOVERER 2-002, Teruel

VS

Visitor Team   DESCANSA   5 MILE-001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS RUSTICOS   LE TOUR-001, Teruel

VS

Visitor Team   BULUWOMEN   EL ESCALON, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   PENTADOS   PENTAGRAMA 1-001, Teruel

VS

Visitor Team   CASTILLOIV   CASTILLO 1-001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   MILLENIALS   MILLENIUM 3-001, Teruel

VS

Visitor Team   MANOSARBOL   CRUZA Y PASA -001, Teruel)

C OTOÑO 19 2A-G2

18:00:00  18:00:00
Local Team   TRISTANDARTS   TRISTAN-BAR-001, Zamora

VS

Visitor Team   BARSANTA24   VERTICE-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   SEVENDARTS   CASA MARI_1-001, Asturias

VS

Visitor Team   PATIO QUE YE OH   QUE YE OH-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   MOTODARTS   LA VEGA 1-001, Asturias

VS

Visitor Team   CERVECEROS   VALENTIN-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   XOLOT   XOLOT-001, Asturias

VS

Visitor Team   GALES BIZARRO   GALES-001, Asturias)

F OTOÑO 19 3A-G2

18:00:00  18:00:00
Local Team   BAR RODRIGUEZ B   RODRIGUEZ-001, Asturias

VS

Visitor Team   XAREU C   ELXAREU-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   MINUSDAR2   CLARIN-001, Asturias

VS

Visitor Team   CANDIN SEBAS   CANDIN-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   CLAPTON B   CLAPTON1-001, Asturias

VS

Visitor Team   SUNSET WINTER   SUNSET-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   LOS ASTURCONES   CONTINENTAL-001, Asturias

VS

Visitor Team   PICOS NINJA   PICOS-001, Asturias)

USDC MON SING FA19

02:15:00  02:15:00
Local Team   SHAUNA KINYON   KING & HARTS 2-002, Idaho

VS

Visitor Team   EUGENE LESTARDO III   LESTARDOS 3-001, Delaware)
02:15:00  02:15:00
Local Team   KEN CORBRIDGE   WANDERLUST-001, Idaho

VS

Visitor Team   JOSE ALMAGUER   DEPOT PIZZA 1-001, Ohio)

Amador 1

22:15:00  22:15:00
Local Team   GASPAR   BAR O RAPOSO NEW, Portalegre

VS

Visitor Team   XAITE   ASS. OS ALEGRES, Lisboa)
22:15:00  22:15:00
Local Team   DI BEKO   FULL HOUSE-001, Vila real

VS

Visitor Team   SILVIO   DYNAMIC POOL-2, Braga)
22:15:00  22:15:00
Local Team   BEITES   CAFE VIBE, Lisboa

VS

Visitor Team   LUIS   CAFE VIBE, Lisboa)

Master 4

23:00:00  23:00:00
Local Team   ANTUNES   G.S. CARCAVELOS-001, Lisboa

VS

Visitor Team   COLACO   CAFE O PEDRO, Guarda)
23:00:00  23:00:00
Local Team   RODRIGUES   CANOA 01, Madeira

VS

Visitor Team   CARLOS M   PAST. NORTE SUL-001, Setúbal)
23:00:00  23:00:00
Local Team   PRA LI   PRAIA BAR, Vila real

VS

Visitor Team   SOARES   KATE KERO -001, Lisboa)
23:00:00  23:00:00
Local Team   GUEDES   BAR STOP-001, Vila real

VS

Visitor Team   LEITAO   OM BAR, Aveiro)

Master 3

22:15:00  22:15:00
Local Team   JOMI   .CAPITAL 4EVER, Leiria

VS

Visitor Team   DaCosta   SPOT BAR B, Vila real)
22:15:00  22:15:00
Local Team   CRUZ   BAR CIDADE NOVA-001, Leiria

VS

Visitor Team   JOAQUIM   REX BOWLING, Coimbra)
22:15:00  22:15:00
Local Team   PAULO TOME   BAR BOMBEIROS, Setúbal

VS

Visitor Team   PM   PAST. NORTE SUL, Setúbal)
22:15:00  22:15:00
Local Team   MST LM   TUNA BAR B, Guarda

VS

Visitor Team   MOTA   CHAFARIZ BAR, Guarda)

Monday Playoffs

02:45:00  02:45:00
Local Team   Dysfunction Junction   AMERICAN LEGION-001, Arizona

VS

Visitor Team   Collaborative Effort   AMERICAN LEGION-001, Arizona)
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players The Best Community of Darts Players