Login
You are in: Home > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 13/11/2019 Click to enlarge

501 Masters Sbg. B 3

08:00:00  08:00:00
Local Team   The Dartflyers   STILLE NACHT EK-001, Salzburg

VS

Visitor Team   Crazy Ducks   GH NEUWIRT-002, Salzburg)

Doppel-Team AH

20:00:00  20:00:00
Local Team   Bürgis   BüRGERHAUS_01-001, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Sons of Darts 2   BURGSTASCHäN_02-002, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Irish Dartkings   IRISH PUB_03-003, Niedersachsen

VS

Visitor Team   Sons of Darts 1   BURGSTASCHäN_04-004, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Dartkönige   IRISH PUB_01-001, Niedersachsen

VS

Visitor Team   Die Hafensänger   BILLCAFEEFFET_09-009, Nordrhein-westfalen)
20:00:00  20:00:00
Local Team   Steinf. Dart-Freunde   BILLCAFEEFFET_08-008, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Irish Pub Kings   IRISH PUB_02-002, Niedersachsen)

Highscore Høst C

08:00:00  08:00:00
Local Team   Daniel VSOP   CAFE 3B 6-001, Sør-trøndelag

VS

Visitor Team   Useless   VERTSHUSET 1-001, Sør-trøndelag)
08:00:00  08:00:00
Local Team   Strike   BROOKLYN SPORT-001, Sør-trøndelag

VS

Visitor Team   Møllenberg DT   VERTSHUSET 2-001, Sør-trøndelag)

Online HØST B

12:00:00  12:00:00
Local Team   Crickets1   GALGEBERG CORNER-001, Oslo

VS

Visitor Team   Meyer 1   MEYER CAFÈ-006, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Local Team   Fjernstyrt   O'LEARYS NEDE-001, Sør-trøndelag

VS

Visitor Team   WO - Ikke kamp   HAVNELAGERET-001, Østfold)
12:00:00  12:00:00
Local Team   Trønderdogs   CAFE 3B 2-001, Sør-trøndelag

VS

Visitor Team   DGA   GALGEBERG 2-001, Oslo)
12:00:00  12:00:00
Local Team   Mixup   KONGENS BRYGGE-002, Østfold

VS

Visitor Team   OJ - MOSS   MEYER CAFÉ-001, Østfold)

TDS.Equipas Grupo B

19:00:00  19:00:00
Local Team   Leme Team   O LEME-001, Viana do castelo

VS

Visitor Team   RIP   TEPUY CAFé-001, Braga)
19:00:00  19:00:00
Local Team   Quê Darts   BAR QUê-001, Viana do castelo

VS

Visitor Team   Convívio 104   CONVíVIO 1@4-001, Aveiro)
19:00:00  19:00:00
Local Team   TZero   T ZERO-001, portugal

VS

Visitor Team   Pardais ao Ninho   CANTINHO PASSAL-001, Aveiro)

1ª CAT. GRUPO A

22:30:00  22:30:00
Local Team   CEBOLA GOODNIGHT   .CEBOLA NETCAFFÉ-001, Leiria

VS

Visitor Team   CAFÉ ARTUR   CAFÉ ARTUR-001, Leiria)

1ª CAT. GRUPO B

22:00:00  22:00:00
Local Team   ANCIAO DOUBLE BULL   O ANCIÃO-001, Lisboa

VS

Visitor Team   GRELHADOS BELIEVERS   OS GRELHADOS-001, Setúbal)

2ª CAT. GRUPO B

22:00:00  22:00:00
Local Team   KATE-KERO TEAM   KATE KERO -001, Lisboa

VS

Visitor Team   FRAGATA SAGRES   C.SETAS FRAGATA-001, Setúbal)

UNITED LEAGUE G-20

20:00:00  20:00:00
Local Team   HIRUKOITZA   LVDVS 2-001, Araba

VS

Visitor Team   ALMAGRO DARTS 2   BAR LAS TAPAS 1-001, Almería)
20:00:00  20:00:00
Local Team   2FF TEAM   DOS FF-001, Barcelona

VS

Visitor Team   BOTIQUIN DARTS   GAUDI-003, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   MOE'S 2   BAR DE MOE'S-001, Barcelona

VS

Visitor Team   GRATACEL 2   TASCA DEL GRATA-002, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CUBO Y MORROS   EL MURAL-002, Girona

VS

Visitor Team   SANT MARTI   CP SANT MARTÍ-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   KAFE KON K   KAFE CON K-001, Araba

VS

Visitor Team   CAFE CENTRE SVH   CENTRE CAFE-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-17

21:00:00  21:00:00
Local Team   APETAS   LOS CASTILLOS 2-001, Araba

VS

Visitor Team   SI PUEDO SI   CAFE TIFFANY'S-002, Murcia)
21:00:00  21:00:00
Local Team   BAR TERRAZA 2   LA TERRAZA-002, Barcelona

VS

Visitor Team   MEDIDARTS   LA CALA-003, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DON PEPON   DON PEPON-001, Málaga

VS

Visitor Team   PICK&ROLL   PICK & ROLL-001, Burgos)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TROPEZON   EL TROPEZON-002, Barcelona

VS

Visitor Team   OIANDI TEAM   OIANDI-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TRIPLEOUT   ORIGEN CAFE BAR-001, Sevilla

VS

Visitor Team   CUBANITA TEAM   CUBANITA2-001, Las palmas)

UNITED LEAGUE G-16

21:00:00  21:00:00
Local Team   VIKINGOS   BAR LA PEÑA-001, Burgos

VS

Visitor Team   OPEN CAFE 4   OPEN CAFE-001, Córdoba)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS PICHA   BAR EL PICHA-001, Huelva

VS

Visitor Team   MIAMI   OASIS BAR -001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DISCIPULOS DE MAY   GAUDI-001, Barcelona

VS

Visitor Team   LOS CHARRITOS L'H   SUMMERTIME-001, Barcelona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TRACIOS   LVDVS-001, Araba

VS

Visitor Team   CALIFORNIA BRIVI   BAR CALIFORNIA-001, Burgos)
21:00:00  21:00:00
Local Team   PARADA B   LA PARADA-001, Las palmas

VS

Visitor Team   LOS CAFETEROS   EL CAFETÓ-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-13

21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS CHICOS DEL CQC   CQC-001, Málaga

VS

Visitor Team   DOBLE BULL   ORIGEN CAFE BAR-001, Sevilla)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LA ALTEZA -DARTS   LA ALTEZA-001, Burgos

VS

Visitor Team   EL RUN   EL RUN-001, Girona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   DOGSTOWN   DOGSTOWN-001, Barcelona

VS

Visitor Team   `SPIEKE 2   'T SPIEKE_04-001, Antwerpen)
21:00:00  21:00:00
Local Team   YAROAN   YAROAN 2-002, Huelva

VS

Visitor Team   DARDITOS   OIANDI-001, Araba)
21:00:00  21:00:00
Local Team   BORRACHINES DEL GATO   EL GATO GOLOSO-001, Las palmas

VS

Visitor Team   CALA BFK   LA CALA-001, Barcelona)

UNITED LEAGUE G-8

21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS CACHONDOS   BAR GOYOTE-002, Barcelona

VS

Visitor Team   MINUTO 93   FORNO PORTUGUES-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   FAMILIA DARTS   BAR EL PINAR-001, Cádiz

VS

Visitor Team   TOWER 1   TOWER-001, Tarragona)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CALA-CHARCA   LA CALA-007, Barcelona

VS

Visitor Team   LOS PAKETES   20 D- COPAS-001, Málaga)
21:00:00  21:00:00
Local Team   PARADETA TEAM   BAR LA PARADETA-001, Girona

VS

Visitor Team   YAROAN 1   YAROAN 1-001, Huelva)
21:00:00  21:00:00
Local Team   NEW SANT MARTI AK47   CP SANT MARTI-002, Barcelona

VS

Visitor Team   BUNGALOW   BUNGALOW-001, Murcia)

LIGA ON-LINE M-1

20:00:00  20:00:00
Local Team   C.LA MAURINA JAVI   CAMPO MAURINA 2-001, Barcelona

VS

Visitor Team   VANDALIA DANI   BAR VANDALIA 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   GOLDEN BONA EDU   BAR GOLDEN BONA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   N.C.PARK TATE   N.C.PARK 1-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   MALAGA DAVID   BAR MALAGA 1-001, Barcelona

VS

Visitor Team   N.C.PARK LLAMA   N.C.PARK 3-003, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   STRAVAGANCE DANI   BAR STRAVAGANCE-001, Barcelona

VS

Visitor Team   NURIA SERVOS   BAR NURIA-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   C. LA MAURINA MICKY   CAMPO LA MAURINA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   DESCANSA   DESCANSA)

LIGA ON-LINE M-2

20:00:00  20:00:00
Local Team   ADRA BENI   BAR ADRA-01, Barcelona

VS

Visitor Team   N.C.PARK PEMAN   N.C.PARK 3-003, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   BON SUQUET   BAR BON SUQUET-01, Barcelona

VS

Visitor Team   MARROS TORINO   BAR MARROS-01, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   VALIRA PATXI   BAR VALIRA-001, Barcelona

VS

Visitor Team   ZHU ZHU TOMAS   BAR ZHU ZHU-001, Barcelona)
20:00:00  20:00:00
Local Team   ESCORIAL JOSE   BAR NOU ESCORIAL-001, Barcelona

VS

Visitor Team   TAPAS 59 ERIC   BAR TAPAS 59-001, Barcelona)

PRUEBA

08:00:00  08:00:00
Local Team   SOF   RINCON DE CHIQUI-001, Zaragoza

VS

Visitor Team   TEST   RINCON DE CHIQUI-001, Zaragoza)

G-16 LIGA 301 BURGOS

08:00:00  08:00:00
Local Team   GOURMETEROS   CAFE GRILLO 2-001, Burgos

VS

Visitor Team   LAS DEL 16   4 X 4-001, Burgos)
08:00:00  08:00:00
Local Team   MUNCHEN DARTS   MUNCHEN-001, Burgos

VS

Visitor Team   HELLS BARBIES   BAR LA PEÑA-001, Burgos)

G-18 LIGA 301 BURGOS

08:00:00  08:00:00
Local Team   BIRIM BAM BAM   COMUNEROS 2-001, Burgos

VS

Visitor Team   GUAPAMENTE   ALTEZA 2-001, Burgos)

CONDOR DARTS LEAGUE

22:00:00  22:00:00
Local Team   TATON B   NUEVO TATóN-001, Santa cruz de tenerife

VS

Visitor Team   TATON A   NUEVO TATóN-001, Santa cruz de tenerife)

SEGUNDA TERUEL

21:00:00  21:00:00
Local Team   NOAH´S   NOAH'S, Teruel

VS

Visitor Team   LA CHOZA   LA PLAZA II-001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   CULEBRAS   CASTILLO 1-001, Teruel

VS

Visitor Team   RAYAS   PUB RAYAS, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   HAPPY 2   HAPPY-001, Teruel

VS

Visitor Team   DARTSSQUAD   DISCOVERER, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LOS GATITOS   LION 1-001, Teruel

VS

Visitor Team   LA PLAZA   LA PLAZA, Teruel)

TERCERA TERUEL MIER

21:00:00  21:00:00
Local Team   VODKA JUNIORS   CAPRY 2-001, Teruel

VS

Visitor Team   EL CRUCE   PUB HAPPINESS-001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   LAS LEONAS   LION 2-001, Teruel

VS

Visitor Team   RUTA TEAM   RUTA 66-01, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   MILLENNIUM Z   MILLENNIUM 2-001, Teruel

VS

Visitor Team   CANAL ZERO   CANAL ZERO 2 -001, Teruel)
21:00:00  21:00:00
Local Team   TIRAFLEXAS   MILLENIUM 3-001, Teruel

VS

Visitor Team   HAPPYGIRLS   HAPPY-001, Teruel)

G OTOÑO 19 3A-G3

18:00:00  18:00:00
Local Team   CONCI E   CHIGRE CONCI 1-001, Asturias

VS

Visitor Team   PEOPLE-1   CASA MARI_1-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   GALES MAR   GALES-001, Asturias

VS

Visitor Team   LUPITAGIRLS   LUPITA-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   XAREU D   ELXAREU-001, Asturias

VS

Visitor Team   TAPEO DE DAMI B   TAPEO DE DAMI-001, Asturias)
18:00:00  18:00:00
Local Team   MAREA SUEVE   CLARIN-001, Asturias

VS

Visitor Team   X FUERA   VERTICE-001, Asturias)

H OTOÑO 19 3A-G4

18:00:00  18:00:00
Local Team   CHUPITEAM   LA VEGA 1-001, Asturias

VS

Visitor Team   LOS DEL CHIGRE   CHIGRE CONCI 2-001, Asturias)

Master 2

22:15:00  22:15:00
Local Team   QUEIROS   BAR SEVEN, Santarém

VS

Visitor Team   JONNY   BAR O RAPOSO 2, Portalegre)
22:15:00  22:15:00
Local Team   HUGO   KATE KERO -001, Lisboa

VS

Visitor Team   RUI M   CORETO BAR, Setúbal)
22:15:00  22:15:00
Local Team   LEAO   C. MADEIRA-KALIM-002, Leiria

VS

Visitor Team   SERGIODECO   UNOSSO BAR NEW, Portalegre)
22:15:00  22:15:00
Local Team   AGUIA   C. MADEIRA-KALIM-001, Leiria

VS

Visitor Team   NINJA R   CAFE RITUAL 1, Aveiro)

Master 1

23:00:00  23:00:00
Local Team   COSTA   DYNAMIC POOL, Braga

VS

Visitor Team   CARLOS   VELHA GUARDA, Bragança)
23:00:00  23:00:00
Local Team   ZEUS   .CEBOLA NETCAFFÉ-001, Leiria

VS

Visitor Team   COSTA Mad.   CAFE DO LECA1, madeira)
23:00:00  23:00:00
Local Team   JAIME   CAFE VIBE-001, Lisboa

VS

Visitor Team   REIS   PAST. NORTE SUL-001, Setúbal)
23:00:00  23:00:00
Local Team   GOMES   CONVIVIO 104-017, Aveiro

VS

Visitor Team   DINISantos   CASA DOS FADOS, Vila real)

Pro Master 4

22:15:00  22:15:00
Local Team   DANNY   CAFE CONVIVIO, Porto

VS

Visitor Team   DANIELMART   CAFFE CAFFE, Vila real)
22:15:00  22:15:00
Local Team   ZE   CANOA 01, Madeira

VS

Visitor Team   CARRAJOLA   J.R. 4, Portalegre)
22:15:00  22:15:00
Local Team   PINA   LOOK BAR, Viseu

VS

Visitor Team   TIMOTEO   ROSAS DO MINHO, Lisboa)
22:15:00  22:15:00
Local Team   PIPO   OM BAR 2, Aveiro

VS

Visitor Team   MS80   COVER BAR, Leiria)
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players The Best Community of Darts Players